Tootegrupid
wr-71050-9.jpg Zoom

We R Memory Keepers the Cinch book binding tool version 2 (kasutatud)

Tootekood: 71050-9
Kaubamärk:
Ühik: tk
Laoseis: LAOST OTSAS
Tarneaeg: OTSAS
Hind: 110,00 €
85,00 €
Kuumakse alates: 14,45 €

VideoWe R Memory Keepers Cinch Version 2 on väga mitmekülgne. Võimaldab teha täiuslikke ümmargusi auke ühtlaste vahedega.

Cinchi versioonil 2 on palju uusi ja täiustatud funktsioone:
· Uus ja täpsem tõmbevarda süsteem
· Laiendatud tihendusvahemik – tihendage köiteid vahemikus 0,325 kuni 1,25 tolli (1 kuni 3,175 cm) , ilma reguleerimisvarda lisatarvikuta

· Uus lihtsalt keeratav nupp traadi läbimõõdu valimiseks
· Täiustatud sammastega täiustatud cinch-platvorm, mis tagab rohkem ringikujulisi juhtmeid
· Täiustatud sisemine ülekandearv iga kord täielikult sissetõmmatava stantsimise jaoks
· Tugevamad vedrud kergemaks augustamiseks
· Trendikas uus värvilahendus

Võite veeta tundide kasutades Cinchi spiraalköitjat scrapbooking'i tegemiseks või oma köidetud pere retseptiraamatute, ajakirjade, albumite või päevaplaneerijate loomiseks. Köitke raamatuköitmistööriistaga Cinch ümbrikke, taskukaarte, mälestusesemeid, dekoratiivpaberit, lehekaitseid, stantslõikeid – kõike mida suudate välja mõelda – et luua oma eriliste mälestuste jaoks sobilikke minialbumeid. 
See tööriist muudab köitmistraadi kinnitamise ja raamatu paigal hoidmise nii lihtsaks, samal ajal kui perforaator köitmistraate kinni surub. Teeb augud lihtsalt läbi köitepapi ja kuni 20 lehte 80gsm paberit!
Olenemata sellest, kas olete algaja või edasijõudnud paberimeister, on Cinchi tööriista lihtne kasutada. Juhised on hõlpsaks lugemiseks trükitud otse masinale! Kui olete loomise lõpetanud, pange oma Cinch Bindery Tool mugava hoiuklambri abil eemale.
Ja te ei pea muretsema, et teie käsitööruum on kaetud kõigi nende väikeste augukeste konfettidega. Kõik need kogutakse masina all olevasse sahtlisse, et neid kiiresti ja hõlpsalt puhastada ja utiliseerida.

 

Näpunäide. Katsetage alati oma Cinchi tööriista seadistust vanapaberil enne tegeliku materjali augustamist, mida kavatsete oma projektis kasutada.
Alla 6 tollise laiuse materjali augustamiseks asetage materjal vastu juhikut oma algsesse asendisse. Järgides masinal olevat tabelit, tõmmake pulk välja, et kõik augud välja lülitada. Torkamiseks tõmmake käepide uuesti alla.
Rohkem kui 6 tolli laiuse materjali augustamiseks alustage materjali asetamisest juhiku vastu algsesse asendisse. Torkamiseks tõmmake käepide alla. Seejärel pikendage juhikut lõpuni välja. Asetage paber nii, et teine auk paremalt jääks Cinchi tööriista joonduspulgale. Järgige masinal olevaid juhiseid oma paberi laiuse kohta, et valida õige tihvt, mida välja tõmmata, et keelata mittevajalikud augud. Torkamiseks tõmmake käepide alla.
Näpunäide: Ärge püüdke korraga läbi lõigata rohkem kui 20 lehe paksust koopiapaberit (80gsm 1 leht)!
Projekti sidumiseks järgige masinal olevat tabelit, et teha kindlaks, kui palju köitetraati vajate, ja lõigake traadi vastavast kohast läbi. Haakige mähis Cinchi köitmistööriista küljel asuva mugava riiuli külge ja alustage lehtede lisamist. Alustage tagumisest lehest (mitte kaanest) ja ehitage kaane poole. Pärast kaant lisage tagakaas koos välisküljega.

 

Sarnased tooted

Masin on väga vähe kasutatud. Kasutatud ainult masinaga tutvumiseks. 

Tootekood: 71005-10 ,   Laoseis: 1
85,00 € (23%)
110,00 €